3. ročník turnaje pro veřejnost "SBOHEM LÉTO 2012"

Myslím si že v souvislosti s turnajem v pétanque "SBOHEM LÉTO" na Praze 7 už můžeme mluvit o tradici. Občanské sdružení "Pétanque pro vás" díky laskavosti MČ Praha 7, která poskytla finanční podporu, mohlo opět pozvat koulechtivé zájemce k prožití příjemného nedělního odpoledne 16.9.2012. Jednoho z posledních letních v tomto roce. A těší nás, že byla kromě dobré pohody zachována i tradice nádherného počasí, které ocenilo na čtyřiadvacet zúčastněných týmů s celkem více jak 70ti účastníky. Sešli se opět hráči všech věkových kategorií - například necelá polovina týmů mělo mezi sebou alespoň jednoho juniora a 6 týmů bylo naopak plně seniorských.  Turnaj byl vpravdě i mezinárodní, díky účastí ukrajinských a francouzských hráčů - žijících ovšem v Praze.

Celkovým vítězem turnaje se stala rodina Hlaváčkova, která byla favoritem - vždyť někteří její členové mají i zkušenosti z mezinárodních turnajů.  Ve finále porazili tým IPM "Pinkasovi". O třetí místo zabojovali stejně jako loni senioři z Ďáblic "Stoici", když ke bramborové medajli odsoudili tým s francouzskými kořeny Verdier .

Samostatně se opět vyhlašovala kategorie rodinných týmů s juniory. Kromě toho, že všechny zůčastněné děti obdrželi sladkosti a také suvenýry poskytnuté pražskou ZOO, ti nejlepší byli odměněni i jejich volnými vstupenkami. Pohár pro nejlepší tým s juniorem v řadách si odnesla rodina Čepkova z Prahy 7.

Už nyní se na vás těšíme - nashledanou na 4. ročníku v září roku 2013, opět v nádherném prostředí Letenského zámečku.