Finále 9. ročníku IBC OFFICE PETANQUE 2014

Vítězem 9.ročníku IBC OFFICE PÉTANQUE se stal tým... ROYAL CANIN

Již ve svém druhém startu dokázali vystoupat až na vrchol a nechme se překvapit, co s tím udělá konkurence v 10.ročníku IBC Office Pétanque.

Na 2.místě se umístil tradiční tým, který se soutěže zúčastnil již podeváté - Amista. Třetí místo vybojoval po vítězství nad Rendlíky 7:5 tým Paryby.

Soutěž Naděje vyhrál loňský vítěz hlavní soutěže - Komora a "Králem dohazovačů" je Ondřej Poláček!

Gratulujeme všem vítězům a děkujeme účastníkům soutěže i divákům, kterých se na Finálovém večeru 9.ročníku sešel opravdu velký počet a nechtělo se jim odejít ani po skončení oficiální části. K tradiční příjemné atmosféře přispěla originální soutěž Vini Vegas v duchu MS ve fotbale, vystoupení taneční skupiny Katka a Míša z WorldClass, stánek WorldClass s osobním trenérem, přístrojem in-body a masérkou, dobré jídlo a pití včetně Únětické desítky a hudební kulisa francouzských hitů. Na stránkách se brzy objeví i fotogalerie z finálového večera a těšíme se na jubilejní 10.ROČNÍK IBC OFFICE PÉTANQUE