kniha "PÉTANQUE - Příprava vítěze"

Víte, jakých je 11 znaků dobrého přibližovače (a jedním navíc)? Nebo jakých je 16 rozdílů mezi dobrým a špatným střelcem? Přemýšleli jste někdy, kolik koulí odházíte při hodinovém tréninku, pokud si přichystáte ateliéry a když budete hrát jednotlivce, dvojice nebo trojice? Jaké taktické varianty zvolit s ohledem na složení vašeho týmu? Jaké jsou fáze hry a jak to ovlivní správnou taktiku? Existuje nějaké tajemství vítězství? A jak dát správně káro?

Tyto a ještě spoustu dalších otázek vám odpoví skvělá kniha, která vyšla v nakladatelství Pragma a z francouzštiny ji přeložila Alexandra Pflimpflová: "PÉTANQUE  - Příprava vítěze" s podtituly "Technika - Taktika – Psychika".

Její autor, francouzský hráč, milovník a teoretik pétanque Gilles Souef shrnuje na 180 stránkách své praktické zkušenosti a mnohaleté přemýšlení o tom, jak se zdokonalit v této krásné hře. Třešinkou na dortu je závěrečná kapitola budhistického mnicha Kaizena, autora knihy Duch pétanque. O doslov se postaral Petr Fuksa.

Kniha je proložená vtipnými úvahami, nadhledem a fotografiemi a najdete v ní slovníček českých výrazů pétanque, který jste pomáhali vytvářet i vy. Pétanque – Příprava vítěze by neměl chybět v knihovně žádného nadšence pétanque.

Pro klubové objednávky 15 kusů a více platí cena 200 Kč/výtisk.   

Pétanque – Příprava vítěze (Ref. KNIHA)
230 Kč incl. Tax

 

Zpět na hlavní stránku Boutique 

Ceny nezahrnují poštovné.

Veškeré info ohledně prodeje viz. kontakty
Prodej zajišťuje: Com´médias s.r.o.
Wuchterlova 5, 160 00 Praha 6
IČO: 26195852, DIČ: CZ26195852

Plus dans cette catégorie: « Polokošile POLO SPORT "MS Pétanque"