Jubilejní "10. Sbohem léto" a "6.finále LPPS" na Střeláku.

Jubilejní "10. Sbohem léto" a "6.finále LPPS" na Střeláku.
Na neděli 15.9.2019 je opět po roce nachystán tradiční festival s ocelovými koulemi v ruce -  akce "PÉTANQUE PRO PRAHU". Střelecký ostrov zaplní nadšení amatérští "koulisté", aby si po roce změřili síly na tomto krásném místě uprostřed Prahy. A to i díky stálé podpoře spolupořadatelské MČ Praha 1, patronaci pana starosty, jakož i skvělé  spolupráci se Střediskem sociálních služeb Prahy 1.  Počasí se zdá být opět naplánováno skvěle. Kdo jste na Střeláku letos ještě nebyli tak zjistíte, že přibyly možnosti občerstvení, které také letos využijeme pro potřeby našich hráčů. 
 
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Na rodinný turnaj "SBOHEM LÉTO" se může při přihlásit kdokoli, a to i přímo na místě. Věříme, že jubilejní 10. ročník patřičně podpoříte svým startem. Úplně nejvíce se těšíme na rodinné týmy, ale přijít mohou i jednotlivci. Přijít může pravdu kdokoliv, kdo bude mít chuť si zahrát a strávit prima neděli. Zápis je od 10h30, začínáme v 11h00.
 
Zároveň se zde ve stejnou dobu odehraje již 6. finále Ligy pétanque pro seniory (LPPS.CZ). Praha 1 bude mít poprvé zastoupení mezi semifinalisty, a to hned dvojnásobné. Praha 1 D si totiž poradila s ostříleným týmem Praha 13 Lukáš a Praha 1 C vyřadila v derby Prahu 1 A.  Proti nim nastoupí Řepské Karkulky a Řepáci.  Těšíme se na semifinalisty i na všechny přátele pétanque 15.9. 2019 na Střeleckém ostrově.

 

Turnaj SBOHEM LÉTO je určen opravdu pro všechny - i pro úplné začátečníky, kteří jsou zejména vítáni.
Rozlučte se s létem touto skvělou hrou! 
 
 Tým je tvořen třemi lidmi. Jste-li dva anebo zcela sami, nezoufejte, spoluhráče seženeme!
 Startovné 100,- Kč za osobu, junioři polovic. 
 Hrací koule si můžete ale nemusíte nosit – rádi Vám je zdarma zapůjčíme. 
 Základní občerstvení a pitný režim v rámci startovného.
 Turnaj bude řízen zkušenými hráči a pořadateli – předem Vás seznámíme s technikou i základními pravidly a v průběhu turnaje se na nás můžete obracet o asistenci či radu.
 Pro děti budou nachystány malé pozornosti, pro nejlepší pak ceny. 

PetanqueproPrahu2019 MINIM