Boutique

Využijte aktuální výprodej posledních kousků kolekcí, které se již nebudou k dostání. Poslední příležitost!

vyprodejFuksa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ms_logo

Vážení příznivci, je nám ctí oznámit, že jsme se stali partnery renomované značky "MS PÉTANQUE" pro Českou republiku. Nezaměnitelné koule tohoto výrobce používá mnoho špičkových hráčů pétanque. Postavte se jim po boku a pořiďte si jeden z mnoha modelů značky MS PETANQUE. Zároveň doporučujeme i mnohé doplňky a oblečení s vynikajícími užitkovými vlastnostmi. Střih i materiály jsou voleny tak, aby byly co nejvíce přizpůsobeny potřebám hrášů pétanque. Navíc vše moc dobře vypadá :)

 o  Oblečení, tašky a doplňky MS Pétanque   

o  Homologované koule a košony MS Pétanque


plastico-nav_01V České republice zastupujeme i prestižního francouzského výrobce sportovního a edukativního nářadí a náčiní, společnost PLASTICO-ROTOTECH. Z provenience této firmy pocházejí i Plastové homologované koule na indoor pétanque, které používáme na našich akcích a které se staly velmi oblíbenými i mezi sportovními hráči pétanque.

Náčiní tohoto výrobce máme osobně odzkoušené na našich akcích, a potvrzujeme, že i Vám budou k užitku pro trénink i pro zábavu. Jsou vhodná pro školy, rodinná centra, rekreační střediska, hotely a restaurace, sportovní kluby ale i jako dárek pro přátele a kamarády.


logo BoulencielBOULENCIEL je značkou koulí vytvořených a vyráběných italskou společností DATA F Srl. Firma je kromě výroby koulí známá především produkcí precizních dílů pro letecký průmysl. Koule Boulenciel představují syntézu toho, co umožňují nejmodernější dostupné techniologie a kvality použitých materiálů. Použití počítačově řízených strojů a obrábění vnitřního povrchu nerezu zaručuje bezkonkurenční přesnost a vyvážení koulí. Co potvrdila i oficiální měření při homologace FIPJP. Značka přišla do povědomí špičkových hráčů i díky revolučním barevně odlišeným koulmí pomocí plastových čepů zalisovaných do povrchu koule. Kromě toho značka uvedla na trh širokou škálu oblečení a doplňků, které mají podobné ambice jako koule BOULENCIEL - být špičkou co do kvality a továrního zpracování.


boulenciel circ miniVybavte svůj klub ODHODOVÝMI KROUŽKY "BOULENCIEL" , homologovanými FIPJP.

Zvyšte kvalitu a prestiž vašich turnajů.

 

 

 


KnihaPeTANQUE 1strana

Víte, jakých je 11 znaků dobrého přibližovače (a jedním navíc)? Nebo jakých je 16 rozdílů mezi dobrým a špatným střelcem? Přemýšleli jste někdy, kolik koulí odházíte při hodinovém tréninku, pokud si přichystáte ateliéry a když budete hrát jednotlivce, dvojice nebo trojice? Jaké taktické varianty zvolit s ohledem na složení vašeho týmu? Jaké jsou fáze hry a jak to ovlivní správnou taktiku? Existuje nějaké tajemství vítězství? A jak dát správně káro? Tyto a ještě spoustu dalších otázek vám odpoví skvělá kniha, která vyšla v nakladatelství Pragma a z francouzštiny ji přeložila Alexandra Pflimpflová: "PÉTANQUE  - Příprava vítěze" s podtituly "Technika - Taktika – Psychika".

 Zakupte přímo v našem boutique