4. ročník "SBOHEM LÉTO" - tentokrát v Úněticích

 Turnaj byl otevřen, jako obyčejně, pro všechny kategorie

V neděli 22.9., tedy v poslední den, který se mohl nazývat "letní", se do Únětic vypravilo přes 40 lidí zahrát si pétanque na 4. ročníku turnaje "SBOHEM LÉTO". Slovo letní je v předchozí větě schválně v uvozovkách, protože byl čas vpravdě podzimní. Ti, kteří do Únětic vážili cestu ale jistě nelitovali. Na terénu, kde se den předtím konalo MČR seniorů 55+ si zahráli 3 kola "švýcara" s následným finále a bojem o 3. místo. Na posilněnou k tomu byl k dispozici čerstvý burčák z místních sklepů (ano místních, využívajících kvalitní surovinu z Moravy!!!), voda pro každého a jako bonus  - v hostinci polévka dle vlastního výběru za pouhých 10,-Kč.

Pro děti jsme nachystali improvizované soutěže o ceny, které darovala Pražská ZOO. Ostatně "ze ZOO" si odnesl i pěknou cenu nejlepší kompletní rodinný tým z turnaje  - rodinnou vstupenku za zvířátky. Tou šikovnou rodinou byli Holubcovi z Prahy 10.

Vstupenku do ZOO pak vyhrál i v pořadí druhý - tým, který sám sebe nazval "Děti". Byli to dva tatínkové - Petr a Radek -  s celkem třemi dětmi od 4 do 6ti let - Aničkou, Klaudií a Matějem. Smekáme a děkujeme, že si pro nedělní výlet vybrali právě náš turnaj. Určitě nelitovali. Tento mladý tým podlehl ve finále družstvu RODAMIENTO z Prahy - Anině, Vaškovi a Tondovi. Ti se tak stali celkovými vítězi letošního turnaje. 

Na třetím místě skončila dvojice se jménem BayLýs - tedy Bayerovi z Lysolaj , která porazila v boji o bronz Petra, Dášu a Matrtinu z týmu UBI.

Ještě jednou všem děkujeme za účast a těšíme se nejpozději zase za rok  při loučení s létem. Do té doby se ovšem jistě uvidíme, třeba  v zimě na UBULODROMU, při Zimní lize.

Jaké to bylo loni na turnaji "SBOHEM LÉTO?"