Královský titul opět do království UBU!

Pohár pro vítěze Mistry republiky v královské disciplíně pétanque – trojicích – putuje stejně jako loni do Únětic!

Bez porážky jej v sobotu 25.6.2016 v krásném prostředí zahrad Trojského zámečku vybojovali Petr "Pjér" FuksaJindra Kauca (účastník předloňské stáže s Claudem Raluy) a Alice Hančová (Vrchlabí), která již v roce 2007 v Úněticích dohlížela na juniory při stáži s Claudem Raluy a centrem C.I.E.P.

 

Na MČR se kromě toho představilo doposud největší množství hráčů UBU Únětice a rozhodně se neztratili. V těžké konkurenci se podařilo postoupit ze skupiny Daně Tomáškové, Ivaně a Pepovi Majerovým s Pavlem Palasem, Ince a Pavlovi Kotovým a  také Saše Pflimpflové, cenné zkušenosti sbírali Hanka a Milan Bayerovi s Andreou ČervenkovouNa turnaj se přišla podívat celá řada svěřenců ze Senior týmu Prahy 1 a s jejich přítomností jako by rostl výkon vítězného týmu. Za jejich podporu jim patří velké poděkování. Vítězové vyhráli všechny zápasy v náročném dnu, který skončil .... 

až v neděli v 1 hodinu ráno. Přes den se přehnala nad Trójou kroupová smršť, obě semifinálová utkání byla kvůli bouřce přerušena („Únětičtí“ v ten okamžik vedli 12-4) a reálně hrozilo, že Jury rozhodne, že se MČR nebude dohrávat a všichni čtyři semifinalisté skončí na stejném místě. A pokud by česká ženská reprezentace neotočila své semifinálové utkání na 13-11, mohlo dojít k pikantnímu finále v totožném složení všech šesti hráčů, stejně jako v loňském roce. Finále se odehrálo za světel aut a lamp v parku a aktuální česká ženská reprezentace v něm uhrála pouze 2 body.

Chcete se i vy zlepšovat ve hře a vítězit na turnajích? Kontaktujte nás a informujte se o možnostech tréninků na Ubulodromu Únětice!

Obsáhlejší reportáž z MČR trojic naleznete na spřáteleném serveru Kulový Blesk.

 IMG 2464

IMG 2459