Jezinky zvítězily v 2.ročníku Mezigeneračního turnaje SenSen

Jezinky zvítězily v 2.ročníku Mezigeneračního turnaje SenSen

 

Den před i den po pršelo, ale v neděli 6.10.2019 svítilo nádherně sluníčko, jako by chtělo s úsměvem přivítat víc jak stovku účastníků turnaje Senzačních seniorů od Liberce po České Budějovice. Druhý ročník se nadmíru povedl a park v Lannově ulici na Praze 1 byl svědkem skvělých výkonů dvacítky týmů, kde hlavní podmínkou bylo minimálně dvougenerační složení. 3 výhry po 3 kolech měly pouze 3 týmy a o pořadí tak rozhodovalo skóre. 2.místo za Jezinkami obsadil tým SenSen a na 3.místě se umístili Projdovci se zkušeným harcovníkem pétanque Pepou Procházkou, nejlepším českým hráčem na vozíku. Vítězové získali krásné ceny od MS Pétanque a praktické 
batůžky s logem Senzačních Seniorů nadace Charty 77. Všichni účastníci si odvezli nezapomenutelné dojmy ze sportovní, ale přátelské atmosféry, pochutnali si na výborných řízečcích se zeleninovým salátem, kávovar a termoska s čajem byly od rána v plné permanenci a zpestřením 2.ročníku bylo mobilní planetárium, ve kterém se v průběhu dne promítalo několik poutavých filmů s tématem astronomie.
 
Patronaci nad akcí Nadace Charty 77 převzal pan radní Burgr z Městské části Praha 1, partnerem bylo Středisko sociálních služeb Prahy 1, celou ji opět zorganizovalo sdružení Pétanque pro Vás a akce se mohla uskutečnit díky finanční podpoře Nadace ČEZ. Ceny nejlepším včetně nádherného putovního poháru předala paní Marie Kousalíková a všichni účastníci se shodli, že se znovu sejdou příští rok na 3.ročníku tohoto unikátního turnaje pétanque.
 

 

Image Gallery