Aktuality z roku 2011 na jednom místě.

  • Vydařený 4. ročník seniorského turnaje v pétanque "O pohár starosty Prahy 1" proběhl 20.9. 2011 v parku v Lannově ulici. Poháry předával pan starosta MČ Praha 1 osobně. Zde jsou fotografie.
  •  Pořádáme pravidelné tréninky pétanque pro seniory v Gerontologickém centru v Kobylisích - čtěte ZDE
  • "Sportovní den Prahy 1" pro děti proběhl 17.9.2011 v režii Pétanque pro Vás. FOTOGALERIE a VIDEO
  • Vydařený turnaj začátkem července 2011 v Kobylí  - Evropský pohár vinařských regionů v pétanque. FOTOGRAFIE

 


Občanské sdružení PÉTANQUE PRO VÁS s finančním přispěním MČ Praha 7 uspořádalo velmi vydařený iž 2. ročník turnaje pro příchozí "SBOHEM LÉTO 2011", který proběhl u restaurace Letenský zámeček na Praze 7.

Už jsme s pétanque zažili leccos,  ale to co nás čekalo  neděli na Letné se řadí na přední místa mezi všemi akcemi. Jistě to bylo i výjimečně vydařeným počasím, jako vystřiženým z přírůčky o babím létě, že se už půl hodiny před začátkem prostranství před Letenským zámečkem doslova hemžilo lidmi. Začali jsme zapisovat do turnaje a počet účastníků se nakonec zastavil až na čísle 26 týmů! To znamenalo, že více jak 70 lidí se rozhodlo prožít s námi neděli!  Více informací a bohatá fotogalerie.


DSC06506Jeden z posledních opravdu letních dnů udeřil v sobotu 17.září 2011. A právě tento den pořádala MČ Praha 1 svůj "Sporotvní den pro děti a rodiče" - a naše občanské sdružení se postaralo o kompletní sportovní program. Uspořádali jsme "Netradiční pětiboj", do kterého během dne se zapojilo přes 140 spokojených dětí s rodiči! Pétanque, feisbee, basball, kroket a hod kotvou na cíl - tyto disciplíny se postaraly o prima den v rekonstruovaném parku na Lannově ulici. K tomu nezbytné skákací hrady a pro každého něco k snědku. Celý den pak moderoval Petr Vichar. Podívejte se na FOTOGALERII a VIDEO.

 


Pořádáli jsmeme již 4. ročník tradičního turnaj v pétanque pro seniory Prahy 1 s názvem "O pohár starosty" . Tentokrát proběhl v úterý 20.9.2011 v Lannově ulici. Pozvánka byla ZDE. Přišlo soutěžit 11 týmů seniorů a na laskavé pozvání svých kolegů z jedničky soutěžili i senioři Prahy 8. Poháry za všechna medajlová místa však zůstaly na Praze 1. Jak by ne, když s ními tamní senioři pravidelně trénují - již 2 roky každou středu! Podívejte se na fotogalerii z této povedené akce.

Naše aktivity se seniory jsou dlouhodobé, pravidelné a bohaté. Podívejte se.

V roce 2011 se občanské sdružení Pétanque pro Vás stará o pravidelné tréninky pétanque pro (nejen) seniory na několika místech Prahy. Konají se v parku na Lanově ulici, v Gerontologickém centru v Kobylisích (zde ve spolupráci s nadačním fondem VEOLIA) ve sportovním areálu v Lysolajích, brzy i u Invalidovny na Praze 8. Přijďte také! Informujte se u nás.


logo_office_petanquePřesně 20. září 2011 odstartoval již 4. ročník IBC-OFFICE-PETANQUE.COM . Prohlédněte si fotky z minulých ročníků a sdílejte báječnou atmosféru turnaje pro zaměstnance a firmy sídlící v bussines centru IBC v Praze . Fotogalerie


Již 7. ročník turnaje Francouzsko-české obchodní komory v pétanque, se konal jako obyčejně poslední čtvrtek prázdnin v zahradách zámku Troja v Praze. Přímo "jihofrancouzské" počasí přilákalo 72 týmů - členů a hostů FČOK. Sdružení "Pétanque pro Vás" je již dlouholetý pořadatel akce. Tentokrát jsme zvolili vedení turnaje pomocí počítače a vyplatilo se. Turnaj byl plynulý a i při tak velkém počtu účastníků zůstal - a o to především šlo - přátelský a zábavný.


1. cena Kobylí 2011Máme za sebou 2. ročník turnaje "Evropský pohár vinařských regionů v pétanque",  který se konal v sobotu 16.7.2011 v Kobylí na Moravě. Pořádalo ho naše občanské sdružení ve spolupráci s vinaři z Kobylí, serverem www.turistika.cz a s klubem UBU Únětice. Na 50 týmů, z toho 5 z Anglie a další z Francie, Maďarska a Slovenska se za krásného počasí utkalo o orginální cenu pro vítěze. Tu si nakonec odvezli do Bratislavy naši přátelé a skvělí hráči "Dusoon" Lančarič, "Jorge" Hrič a "Yaroo" Michalka. Za zmínku stojí, že na třetím místě skončil se svým týmem Petr Fuksa. Celý krásný slunečný den pak byl doprovázem několika koncerty různých žánrů a závěrečnou veřejnou degustací Evropských i místních vín. Akce se podle slov návštěvníků velmi povedla.