vyprodejFuksa

Jak už to bývá, výrobci oblečení i sportovního náčiní každým rokem představují novou nebo inovovanou kolekci svých produktů. S tím je taký spojen výprodej kolekcí minulých. Ani náš e-shop není výjimkou. Právě teď se můžete stát šťastnými majitely kousků z produkce našich tradičnch partnerů, které už více nikdy nebudou k dostání. A to by vás jistě mrzelo. Prohlédněte si v eshopu video s nabídkou a můžete si tam rovnou i objednat. Šťastnou ruku! 

lire la suite

Přátelé, dovolte nám připomenout weby, které by pro Vás mohly být zajímavé a které jsou průběžně aktualizovány. Naleznete tam například VYHLÁŠENÍ 11.ZIMNÍ UBULIGY anebo pozvánku na další ročník MEZINÁRODNÍ STÁŽE CIEP v Úněticích v únoru 2024.

CIEP-CE-logo297 211 copyeshopUBULODROMLogoraluy_copy.jpgUBULIGA copy

lire la suite
Aktualizace webových stránek Pétanque pro vás

 Jistě jste si všimli, že aktualizace těchto stránek trochu pokulhává za "bývalými" standardy. Covid s námi zamával i v tomto. Ostatně dlouho nebylo o čem psát. Ale už je! Ovšem rozhodli jsme se, že hlavní aktuality budeme sdílet na stránkách www.ubulodrom.cz. Mezitím se pokusíme tyto stránky kompletně překopat a revitalizovat. Když napíšeme "brzy", je to sice motivující ale přitom nezavazující. Víme. Ale uděláme co bude v naších silách. To, že se s Vám rádi potkáme na jakékoli z našich akcí se nemění. Koulím ZDAR!

lire la suite
Jezinky zvítězily v 2.ročníku Mezigeneračního turnaje SenSen

 

Den před i den po pršelo, ale v neděli 6.10.2019 svítilo nádherně sluníčko, jako by chtělo s úsměvem přivítat víc jak stovku účastníků turnaje Senzačních seniorů od Liberce po České Budějovice. Druhý ročník se nadmíru povedl a park v Lannově ulici na Praze 1 byl svědkem skvělých výkonů dvacítky týmů, kde hlavní podmínkou bylo minimálně dvougenerační složení. 3 výhry po 3 kolech měly pouze 3 týmy a o pořadí tak rozhodovalo skóre. 2.místo za Jezinkami obsadil tým SenSen a na 3.místě se umístili Projdovci se zkušeným harcovníkem pétanque Pepou Procházkou, nejlepším českým hráčem na vozíku. Vítězové získali krásné ceny od MS Pétanque a praktické 
lire la suite
Tradice s Evropským přesahem: Stáž s Claudem Raluy opět v únoru 2020 v Úněticích

Již po několik les se k nám vrací Claude Raluy, jeden z nejúspěšnějších trenérů a zakladatel akademie pétanque C.I.E.P.  akreditované Mezinárodní federací pétanque FIPJP.  Za tu dobu se za ním do Únětic vypravilo několik reprezentačních týmů. desítky jednotlivců z mnoha zemí Evropy i Asie ale hlavně  - desítky českých hráčů toužících po vylepšení techniky a taktiky pétanque, jakož i psychiky. Claude již bere Únětice jako druhé centrum, paralelní s tím ve svém domovském Sergines. Na konci února 2020 se v Úněticích uskuteční již 7. ročník stáží s Claudem Raluy. Využijte čtyřdenní stáže, která na Ubulodromu proběhne 20.- 23.2.2020. V případě, že se nemůžete zúčastnit čtyřdenní stáže, lze se individuálně domluvit na absolvování pouze 2 dnů (20. – 21.2. nebo 22. – 23.2.2020 pouze v případě, že nebude naplněna čtyřdenní stáž. Dle zkušeností z minulých ročníků však jednoznačně doporučujeme čtyřdenní stáž, po které jsou výsledky výrazně lepší. V roce 2019 byla kapacita čtyřdenní stáže zcela naplněna. více informací naleznete na www.UBULODROM.CZ.

lire la suite
Krásná neděle s "Pétanque pro Prahu" na střeláku.
6.ročník akce "Pétanque pro Prahu" na Střeleckém ostrově se opravdu povedl. Počasí bylo ideální, sportovní výkony na vysoké úrovni, občerstvení bylo více než dostatečné a účastníci po skončení pomohli s odnosem veškerého materiálu, který není snadné kvůli nefungujícímu výtahu na Střelecký ostrov nastěhovat a zase odvézt. Celá akce se mohla uskutečnit díky skvělé spolupráci s MČ Praha 1, za kterou ceny předával pan radní Burger, podporovatel seniorského pétanque na Praze 1. Velký dík pak patří Středisku sociálních služeb Prahy 1, které již více jak 10 let ve spolupráci se sdružením Pétanque pro Vás realizuje tréninky, turnaje a další akce pétanque pro seniory nejenom Prahy 1. 

 

 

lire la suite
Jubilejní "10. Sbohem léto" a "6.finále LPPS" na Střeláku.
Na neděli 15.9.2019 je opět po roce nachystán tradiční festival s ocelovými koulemi v ruce -  akce "PÉTANQUE PRO PRAHU". Střelecký ostrov zaplní nadšení amatérští "koulisté", aby si po roce změřili síly na tomto krásném místě uprostřed Prahy. A to i díky stálé podpoře spolupořadatelské MČ Praha 1, patronaci pana starosty, jakož i skvělé  spolupráci se Střediskem sociálních služeb Prahy 1.  Počasí se zdá být opět naplánováno skvěle. Kdo jste na Střeláku letos ještě nebyli tak zjistíte, že přibyly možnosti občerstvení, které také letos využijeme pro potřeby našich hráčů. 
 
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Na rodinný turnaj "SBOHEM LÉTO" se může při přihlásit kdokoli, a to i přímo na místě. Věříme, že jubilejní 10. ročník patřičně podpoříte svým startem. Úplně nejvíce se těšíme na rodinné týmy, ale přijít mohou i jednotlivci. Přijít může pravdu kdokoliv, kdo bude mít chuť si zahrát a strávit prima neděli. Zápis je od 10h30, začínáme v 11h00.
 
Zároveň se zde ve stejnou dobu odehraje již 6. finále Ligy pétanque pro seniory (LPPS.CZ). Praha 1 bude mít poprvé zastoupení mezi semifinalisty, a to hned dvojnásobné. Praha 1 D si totiž poradila s ostříleným týmem Praha 13 Lukáš a Praha 1 C vyřadila v derby Prahu 1 A.  Proti nim nastoupí Řepské Karkulky a Řepáci.  Těšíme se na semifinalisty i na všechny přátele pétanque 15.9. 2019 na Střeleckém ostrově.
lire la suite
Slunce, pétanque, Sbohem léto - velké finále na Střeláku.
Rekordní 5.ročník Pétanque pro Prahu. 
 
Střelecký ostrov patřil opět druhou zářijovou neděli jako každoročně akci "PÉTANQUE PRO PRAHU", a to i díky stálé podpoře MČ Praha 1 a patronaci pana starosty Ing. Oldřicha Lomeckého. Tato akce by se nemohla uskutečnit ani bez skvělé spolupráce se Střediskem sociálních služeb Prahy 1.
Celých 22 týmů se přihlásilo do 9.ročníku rodinného turnaje "Sbohem léto", který se spolu s finále 5.ročníku "Ligy pétanque pro seniory" (LPPS) konal v rámci "Pétanque pro Prahu" konal. Kromě hráčů z několika městských částí Prahy přijeli i účastníci z Družce, Kostomlat a dokonce z Chebu! První místo si odvezli Fárovi, kteří byli na Střeleckém ostrově jako první i ráno a ochotně pomohli organizátorům při stěhování veškerého potřebného materiálu. Na druhém místě se umístil tým Lužiny (Marcela, Pavla a Karel) před družstvem Kočičky (Jana, Dana a Jan). Nejlepším rodinným týmem, tvořeným maminkou Janou a dvěma šikovnými kluky Prokopem a Kryštofem byli Švarcovi a odnesli si tak pytel plný zdravých dobrot z Bona Vity. 
Zvláštní poděkování na závěr patří Andělovi (Pavlu), který z Londýna dohlédl na krásné počasí!
 

Sympaťáci do pětice vítězí v LPPS! 

I pátý ročník Ligy pétanque pro seniory vyhráli Hedvika s Jardou, kteří tentokrát do týmu "Sympaťáci" přibrali Christa s Irenou. V semifinále proti Řepákům dominovali výsledky 11 – 0 a 11 – 2. To druhé semifinále bylo mnohem napínavější. Souboj Veselé koule – KSŘ GPS totiž skončilo shodnými výsledky 9 – 11 a 11 – 9 a o postupu KSŘ GPS tak rozhodlo vítězství na prvním hřišti. Veselé koule pak měly smůlu i v zápase o 3.místo, kdy nestačili na Řepáky 5 – 11 a 11 – 7.  Ve vyrovnaném finále zvítězili Sympaťáci nad KSŘ GPS po výsledcích 3 – 11 a 11 – 7. Historický průlom tak zaznamenala "zelená vlna z Řep", která obsadila druhé a třetí místo.

lire la suite
Page 1 sur 3